Kategóriák
Szűrés
Elérhetőség 
(1)
(21)
Gyártó
(12)
(10)
Garancia
(6)
(2)
(2)
(8)
(4)
Termék státusza
Kategóriák
Szűrés
Gyártó
Hírek
2019.04.11 9:41
2018.03.13 10:45
Hírlevél

PoE és Powerline adapterek

Főkategória >Hálózati eszközök >PoE és Powerline adapterek


Termék sorrend módosítás:

ZyXEL LTA3100 LTE antenna LTE3302/LTE5366 routerekhez

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


3 650 Ft +áfa
  Cisco AIR-AP-BRACKET-1 Univerzális falra, mennyezetre szerelhető Access Point tartó/keret

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


4 300 Ft +áfa
Cisco Small Business 12V/2A Power Adapter

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


5 000 Ft +áfa
Cisco AIR AP1130 Access Point Ceiling/Wall Mount Bracket Kit

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


6 100 Ft +áfa
Cisco AIR-ANT2524DB-R= Dual-band Dipole Antenna

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


10 150 Ft +áfa
Cisco AIR-ANT2524DW-R= Dual-band Dipole Antenna

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


10 150 Ft +áfa
ZyXEL ACCESSORY-ZZ0102F kültéri AP ház

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


16 800 Ft +áfa
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


17 300 Ft +áfa
  ZyXEL POE12-HP Single-port PoE Injector 802.3at (30W) tápfeladó

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


17 450 Ft +áfa
ZyXEL ACCESSORY-ZZ0106F kültéri AP szerelő kit oszlopra

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


19 700 Ft +áfa
ZyXEL SFP-1000T SFP to RJ45/Gigabit Modul

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


23 150 Ft +áfa
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul

Elérhetőség: Elérhető


30 450 Ft +áfa
Cisco MGBSX1 1000Mbps SFP modul

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


32 500 Ft +áfa
ZyXEL SFP-LX-10-D 1000Mbps SFP modul

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


42 050 Ft +áfa
Cisco MGBLX1 1000Mbps miniGBIC modul

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


49 600 Ft +áfa
ZyXEL DAC10G-3M-ZZ0103Fv2 10G SFP+ 3m DAC kábel

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


50 000 Ft +áfa
  Cisco 100BASE-FX multimode 1310nm 2km LC connector Rugged SFP

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


61 900 Ft +áfa
ZyXEL 10GBASE-SR SFP+ Modul

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


68 050 Ft +áfa
  Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


80 650 Ft +áfa
Cisco 10GBASE SFP+ Modul

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


115 500 Ft +áfa
ZyXEL 10GBASE-LR SFP+ Modul

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


135 850 Ft +áfa
Cisco 10GBASE SFP+ Modul

Elérhetőség: Nincs, ár változhat!


164 150 Ft +áfa

Termék sorrend módosítás:

Webáruház készítés