ViewSonic Gamer Monitor 24" - VX24G1-HD (IPS, 16:9, 1920x1080, 180Hz, 1ms, 300cd/m2, 2xHDMI, DP, VESA)
Elérhetőség :
Elérhető
Garancia:
24 hónap
Gyártói Cikkszám:
VX24G1-HD
Cikkszám:
103921
Csomagajánlatok
Részletek
  • Kijelző
    Kijelző mérete (hüvelyk): 24
    Látható terület (hüvelyk): 23.8
    Panel típusa: IPS technológia
    Felbontás: 1920 x 1080
    Felbontás típusa: FHD (Full HD)
    Statikus kontrasztarány: 1,000:1 (tipikus)
    Dinamikus kontrasztarány: 50M:1
    Nagy dinamikatartomány: HDR10
    Fényforrás: LED
    Fényerő: 300 cd/ m² (tipikus)
    Színek: 16,7 millió
    Színtér támogatása: 8 bit (6 bit + FRC)
    Képarány: 16:9
    Válaszidő (MPRT): 1 ms
    Látószögek: 178º vízszintesen, 178º függőlegesen
    Háttérvilágítás élettartama (óra): 30000 óra (perc)
    Görbület: Lapos
    frissítési gyakoriság (Hz): 180
    Változó frissítési gyakoriság Technológia: Igen (G-Sync kompatibilis)Alacsony
    kékfény-kibocsátás: Szoftveres megoldás
    Villogásmentes: Igen
    Színskála: NTSC: 79% méret (Tipikus)
    sRGB: 111% méret (Tipikus)
    Pixelméret: 0,275 mm (H) x 0,275 mm (V)
    Felületkezelés: Tükröződésmentes, kemény bevonat (3H)
  • Kompatibilitás
    PC felbontás (max.): 1920x1080
    Mac® Felbontás (max.): 1920x1080
    PC operációs rendszer: Windows 10/11 tanúsítvánnyal; macOS tesztelt
    Mac® Felbontás (perc): 1920x1080
  • Csatlakozó
    3,5 mm-es hangkimenet: 1
    HDMI 2.0 (HDCP 2.2-vel): 2
    DisplayPort: 1
    Tápbemenet: DC aljzat (középső pozitív)
  • Hatalom
    Energiatakarékos mód (takarékos): 15 W
    Energiatakarékos mód (optimalizált): 19 W
    Fogyasztás (jellemző): 23 W
    Fogyasztás (max): 26 W
    Feszültség: AC 100-240 V
    Készenléti állapot: 0,5 W
    Tápegység: Külső hálózati adapter
  • További hardver
    Kensington-zár nyílás: 1
  • Vezérlőberendezés
    Fizikai vezérlők: Fel, jobbra, le, balra, bekapcsolás
  • Működési feltételek
    Hőmérséklet: 32 ° F - 104 ° F (0 ° C és 40 ° C) között)
    Páratartalom (nem kondenzálódó): 20% - 90%
  • Fali tartó
    VESA-kompatibilis: 100 x 100 mm
  • Bemeneti jel
    Frekvencia Vízszintes: 51 ~ 210KHz
    Frekvencia Függőleges: 48 ~ 180Hz