Rampage Monitor 27" - CRIMSON CR27R200 (IPS, 200Hz, 0,5ms, 16:9, 1920x1080, 300cd/m2, 2xHDMI, 1xDP,Freesync/G-Sync)
Elérhetőség :
Nincs, ár változhat!
Garancia:
24 hónap
Gyártói Cikkszám:
41891
Cikkszám:
104744
Csomagajánlatok
Részletek
Modell neve CRIMSON CR27R200
Képernyőméret 27"
Felbontás 1920x1080
Frissítési frekvencia 200Hz
Panel típusa: Gyors IPS
Képernyőszerkezet: Lapos
Válaszidő: 0,5 ms
VESA kompatibilitás: 75x75mm
Bemenetek: 2x HDMI + DP + Audio kimenet
Audio: 2W (beépített)
Tápegység: 12V/3A
Energiafogyasztás: 36W