Rampage Monitor 27" - BLAZE BL27R165C (VA, 165Hz, 1ms, 16:9, 1920x1080, 220cd/m2, HDMI, DP, fekete, FreeSync, ívelt)
Elérhetőség :
Elérhető
Garancia:
24 hónap
Gyártói Cikkszám:
37564
Cikkszám:
96549
Csomagajánlatok
Részletek
Brand Rampage
Blaze BL27R165C modell
Leírás 165 HZ Gaming Monitor
27-es méret
Panel CSOT VA Curved R1800
Felbontás 1920×1080
HDMI frissítési frekvencia: 144 Hz, DP: 165 Hz
Betekintési szög H: 178° K: 178°
Fényerő Min.: 180cd/m2 Típus: 220cd/m2
Kontrasztarány 1000:1
Válaszidő 1 ms
Adapter típusa
Tápbemenet DC12V/3A
Üzemi fogyasztás. 30W
Készenléti fogyasztás. 0,5W
Vesa tartó 100mm×100mm