Rampage Monitor 25" - CRIMSON CR25R300F (IPS, 300Hz, 1ms, 16:9, 1920x1080, 300cd/m2, 2xHDMI, 1xDP,Freesync/G-Sync)
Elérhetőség :
Nincs, ár változhat!
Garancia:
24 hónap
Gyártói Cikkszám:
41723
Cikkszám:
104743
Csomagajánlatok
Részletek
Leírás PC Játékmonitor
Márka Rampage
Modell CR25R300F (CRIMSON)
Szín Fekete + Piros
Panel típusa IPS FAST PANEL
Képernyőméret 24,5"
Képernyőfelbontás 1920 x 1080 FULL HD
Válaszidő 1 ms
Frissítési frekvencia 300 Hz
Csatlakozók 2 HDMI, 1 DisplayPort, Audio kimenet
VESA kompatibilitás Igen (75x75 mm)
VGA támogatás Nem
HDR támogatás Igen
DisplayPort Igen
FreeSync technológia Igen
Fejhallgató-csatlakozó Igen (8Ω / 1 W + Audio kimenet)
Háttérvilágítás LED
Fényerő Max: 300 cd/m²
Kontraszt 1000:01
Pixelsűrűség 0,2832 mm (V) x 0,2802 mm (F)
Képarány 16:09
Látószög 178° (V) / 178° (F)
Képernyő látótere 543 mm x 302 mm
Csomag mérete 646 x 109 x 421 mm