Rampage Monitor 25" - CRIMSON CR25R180 (IPS, 180Hz, 0,5ms, 16:9, 1920x1080, 300cd/m2, 2xHDMI, 1xDP,Freesync/G-Sync)
Elérhetőség :
Nincs, ár változhat!
Garancia:
24 hónap
Gyártói Cikkszám:
40441
Cikkszám:
98661
Csomagajánlatok
Részletek
Brand Rampage
CRIMSON CR25R180 modell
Leírás Gaming Monitor
Mérete 24,5
1920*1080 felbontás
Frissítés 180 Hz
Panel típusa FAST IPS
Aktív terület 543,744 (H) × 302,616 (M) mm
Pixelosztás 0,2832 (H) × 0,2802 (V)
Görbület Egyenes
Arány 16:09
Fényerő MAX: 300 cd/M2
Kontrasztarány 1000:1
Színhőmérséklet alapértelmezett: 6500K 6500/7500/9300
Szín 16,7 millió
NTSC 89%-os lefedettség
sRGb 99%-os lefedettség
AdobeRGB 93%-os lefedettség
Betekintési szög 178178
Válaszidő 0,5 ms (GtG)
Kensington Igen
VESA 75*75mm
Bemeneti forrás 2HDMI+1DP+Audio kimenet
Leírás HDMI1.4: 1920*1080 144Hz/DP1.2: 1920*1080 180Hz
Audio AUDIO KIMENET
Tápellátás típusa Adapter tápfeszültség típusa
Teljesítmény 100-240AC 50/60HZ
Energiafogyasztás Maximum:36W STB ?0,5W
Nyak fém
Nettó tömeg 3,13 kg
Bruttó tömeg 4,34 kg
Magasság Forerake 5°, Fadeaway 15°
Nyak nélkül 558*347*45mm
Nyakával 558*426,3*172 mm
Doboz mérete 646*109*421 mm
Nyelvek: maximum 7 nyelv
Tárolási hőmérséklet -20°C~60°C
Üzemi hőmérséklet 0°C~40°C
Üzemi páratartalom 10-90% relatív páratartalom
Alkalmazási magasság ?5000 m
Középső fehér fényerő MAX: 300 cd/M2
LED monitor 1 db
Alap 1 DARAB
Felhasználói kézikönyv 1 DARAB
Adapter 1 DARAB
HDMI2.0 HDMI1.4*2: 1920*1080 144Hz
DP1.4 DP1.2: 1920*1080 180Hz