Rampage Monitor 24" - BLAZE BL24R165C (VA, 165Hz, 1ms, 16:9, 1920x1080, 200cd/m2, HDMI, DP, fekete, FreeSync, ívelt)
Elérhetőség :
Nincs, ár változhat!
Garancia:
24 hónap
Gyártói Cikkszám:
37543
Cikkszám:
96548
Csomagajánlatok
Részletek
Brand Rampage
Model Blaze BL24R165C
Explanation 24 165 Hz VA Curved Gaming
Color Red - Black
Size 23.8 inch
Model Blaze BL24R165C
Panel CSOT VA Curved R1800
Refresh Rate HDMI: 144HZ, DP: 165HZ
Resolution 1920x1080
Viewing Angle H: 178° V: 178°
Brightness Min.: 200cd/m2, Typ: 250cd/m2
Contrast Ratio 3000:1
Respone Time 1 ms
Adapter DC 12V/2.5A 30 W
Standby Consumption 0.5W
Vesa Mount 75mm x 75 mm
Tilt -5 Degree ~ 15 Degree
Net Weight (Kg) 3 KG
Gross Weight (Kg) 3.5 KG
Interface 1x Display + 1x HDMI + 1x Audio Out + 1x DC Out
Flicker Free Yes
Dimensions Standless : 540x315x75mm With Stand: 540x385x145mm