Mon ViewSonic 24" VX24G1-HD 1920x1080 180Hz - IPS - 2 ÉV GARANCIA
Elérhetőség :
Elérhető
Garancia:
24 hónap
Gyártói Cikkszám:
VS20490
Cikkszám:
141308
Csomagajánlatok
Részletek
MÉRET: 24", FELBONTÁS: 1920x1080, FHD, VÁLASZIDŐ: 1ms, CSATLAKOZÁS: DP - HDMI - 3.5 mm Audio kimenet, FRISSÍTÉS: 180Hz