Mon Asus 34" VU34WCIP-W Eye Care Adaptive-Sync - VA - WQHD - 100Hz - 3 ÉV GARANCIA
Elérhetőség :
Elérhető
Garancia:
36 hónap
Gyártói Cikkszám:
VU34WCIP-W
Cikkszám:
142382
Csomagajánlatok
Részletek
MÉRET: 34", FELBONTÁS: 3440x1440, WQHD, VÁLASZIDŐ: 1ms, CSATLAKOZÁS: HDMI - DP - USB-C - USB-A - 3.5 mm jack, GÖRBÜLET: 1500R, FRISSÍTÉS: 100Hz