Mon Asus 32" PG32UCDP monitor - WOLED - UHD - 240/480Hz - HDR10 - 3 ÉV GARANCIA
Elérhetőség :
Elérhető
Garancia:
36 hónap
Gyártói Cikkszám:
PG32UCDP
Cikkszám:
136116
Csomagajánlatok
Részletek
MÉRET: 32", FELBONTÁS: 3840 x 2160, VÁLASZIDŐ: 0,03ms (GTG), HDMI - DP - USB - USB-C(90W PD) - 3,5 mm JACK, FRISSÍTÉS: 240/480 Hz, HDR10