Mon Asus 27" TUF Gaming VG27VQ3B - VA - FHD - 180Hz - 3 ÉV GARANCIA
Elérhetőség :
Elérhető
Garancia:
36 hónap
Gyártói Cikkszám:
VG27VQ3B
Cikkszám:
135681
Csomagajánlatok
Részletek
MÉRET: 27", FELBONTÁS: 1920x1080, VÁLASZIDŐ: 1ms, CSATLAKOZÁS: HDMI - DP - 3.5 mm jack, FRISSÍTÉS: 180Hz