Mon Asus 27" TUF Gaming VG27UQEL5A - IPS - QHD - 160Hz - 3 ÉV GARANCIA
Elérhetőség :
Elérhető
Garancia:
36 hónap
Gyártói Cikkszám:
VG27UQEL5A
Cikkszám:
147978
Csomagajánlatok
Részletek
MÉRET: 27", FELBONTÁS: 3840x2160, VÁLASZIDŐ: 1ms, CSATLAKOZÁS: HDMI - DP - 3.5 mm jack, FRISSÍTÉS: 160Hz