Mon Asus 27" ROG Strix XG27UCGR FreeSync Premium, G-Sync, 4K - IPS LED - 160Hz I 3 év garancia I
Elérhetőség :
Elérhető
Garancia:
36 hónap
Gyártói Cikkszám:
XG27UCGR
Cikkszám:
147977
Csomagajánlatok
Részletek
MÉRET: 27", FELBONTÁS: 3840x2160, VÁLASZIDŐ: 1ms, CSATLAKOZÁS: HDMI - DP - USB-C - Audio, FRISSÍTÉS: 485Hz,