LG Monitor 32" Gamer - 32GR93U-B (IPS; 16:9; 3840x2160; 144Hz; 1ms; 200cd; HDMIx2; DP; USB; G-Sync; HDR, Mag.áll)
Elérhetőség :
Nincs, ár változhat!
Garancia:
36 hónap
Gyártói Cikkszám:
32GR93U-B.AEU
Cikkszám:
95664
Csomagajánlatok
Részletek
LG Monitor 32" Gamer - 32GR93U-B (IPS; 21:9; 3440x1440; 240Hz; 0.03ms; 200cd; HDMIx2; DP; USB; G-Sync; HDR, Mag.áll)