Kategóriák
Szűrés
Készleten 
(38)
(17)
Kategória
(55)
Gyártó
(29)
(26)
Garancia
(26)
(29)
Raktárkészlet
Kategóriák
Összehasonlítás
Hírek
2019.04.11 9:41
2018.03.13 10:45
Szűrés
Gyártó

Switchek




<--- A szűrők használatával könnyebben megtalálhatja a keresett termék(ek)et!

  • A készletinformáció minden nap automatikusan frissül!
  • "Elérhető": a termék beszállítói készleten vagy nálunk (is) elérhető.
  • "Nincs, ár változhat!": a termék ma nem volt elérhető a beszállítónál,
    de nálunk még lehet szabad készlet, hívjon vagy írjon!
Termék sorrend módosítás:

prev
next

Hikvision Switch - DS-3E0105D-E (5 port 100Mbps)

Készleten: Nincs, ár változhat!


1 950 Ft +áfa
Hikvision Switch - DS-3E0108D-E (8 port 100Mbps)

Készleten: Nincs, ár változhat!


2 500 Ft +áfa
  Dahua Ethernet over Coax (EOC) konverter - LR1002 (1x RJ45 10/100, 1x BNC, 400m/100Mbps, 1000m/10Mbps max.(RG59))

Készleten: Nincs, ár változhat!


3 850 Ft +áfa
Hikvision Switch - DS-3E0505D-E (5 port 1000Mbps)

Készleten: Nincs, ár változhat!


4 200 Ft +áfa
Hikvision Switch - DS-3E0508D-E (8 port 1000Mbps)

Készleten: Nincs, ár változhat!


7 250 Ft +áfa
  Dahua Ethernet over Coax (EOC) konverter(adó) - LR1002-1ET (1x RJ45 10/100, 1x BNC, PoE támogatás)

Készleten: Elérhető


8 500 Ft +áfa
  Dahua Ethernet over Coax (EOC) konverter(vevő) - LR1002-1EC (1x RJ45 10/100, 1x BNC, PoE támogatás)

Készleten: Elérhető


8 500 Ft +áfa
Dahua Passzív PoE extender - PFT1300 (10/100)

Készleten: Elérhető


8 500 Ft +áfa
  Hikvision Switch PoE - DS-3E0105P-E/M (4 port 100Mbps, 38W, 1 uplink port, L2)

Készleten: Nincs, ár változhat!


9 800 Ft +áfa
  Dahua PoE Injektor - TAM1GT1GT-30 (30W (PoE+), gigabit, 230VAC)

Készleten: Elérhető


10 150 Ft +áfa
  Dahua Ethernet/optika média konverter - PFS3102-1T (1x gigabit RJ45, 1x SFP gigabit, 12VDC)

Készleten: Elérhető


12 000 Ft +áfa
  Dahua optikai modul - PFT3950 (multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC)

Készleten: Elérhető


12 050 Ft +áfa
  Hikvision Switch PoE - DS-3E0105P-E (4 port 100Mbps, 58W, 1 uplink port, L2)

Készleten: Elérhető


12 150 Ft +áfa
  Dahua PoE switch - PFS3005-4P-58 (4x 10/100(PoE+/PoE) + 1x 10/100 uplink, 58W, 51VDC)

Készleten: Elérhető


12 600 Ft +áfa
  Dahua optikai modul - PFT3960 (single-mode, 1,25G, 1310/1550nm, max. 20km, LC)

Készleten: Nincs, ár változhat!


12 850 Ft +áfa
 

prev
next

Webáruház készítés