Kategóriák
Kategóriák
Összehasonlítás
Hírek
2019.04.11 9:41
2018.03.13 10:45
Szűrés
Gyártó
Termék részletek


ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/LC, 5m

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/LC,   5m
4 950 Ft +áfa
(Bruttó: 6 287 Ft)
Készleten 
:
Elérhető
Garancia:
12 hónap
Gyártói Cikkszám:
21.15.8755-5
Cikkszám:
9146
Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak.

 


 

A termékleírásban esetlegesen előforduló hibákért felelősséget nem vállalunk.

A készlet információ minden nap automatikusan frissül!
"Elérhető": a termék beszállítói készleten vagy nálunk (is) elérhető.

"Nincs, ár változhat!": a termék ma nem volt elérhető a beszállítónál, de nálunk még lehet szabad készlet, hívjon vagy írjon!

  • Kategória
    Kábel
    VTSZ
    8544429010
    Gyártó
    ROLINE
    Tömeg
    50 g/db
Webáruház készítés